Reklama

Lifestyle

Widzieć lepiej. Co warto wiedzieć o laserowej korekcji wzroku

materiał promocyjny
Dodano: 20.09.2013
7540_visum-clinic
Share
Udostępnij
W rzeszowskiej klinice Visum Clinic wykonuje się zabiegi z wykorzystaniem lasera excimerowego VISX STAR S4 IR amerykańskiej firmy AMO. Ten wykorzystuje najnowsze technologie śledzenia ruchu gałki ocznej, rejestracji tęczówki niwelującej ruchy cyklotorsialne gałki ocznej oraz używa zmiennej częstotliwości pracy lasera (VRR) z jednoczesną zmianą średnicy ablacji (VSS). System VISX STAR S4 IR pozwala dokonać korekcji wzroku w sposób uwzględniający wszelkie indywidualne parametry oka.
 
Technika pomiaru „aparatu optycznego" pacjenta wykorzystuje analizę Fouriera, dzięki czemu możliwe jest korygowanie nie tylko podstawowych wad refrakcji z dokładnością do setnych części dioptrii, ale równie wad związanych z jakością widzenia co określane jest mianem aberracji wyższego rzędu. System laserowy VISX, jaki posiada rzeszowska klinika został dopuszczony i wykorzystywany jest jako jedyny na świecie do korekcji wad wzroku pilotów amerykańskich sił powietrznych oraz personelu NASA.
 
W Polsce tego typu lasery są tylko trzy: w Warszawie, Sopocie i właśnie Rzeszowie. Ceny zabiegów oferowanych z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia w Rzeszowie są kilkukrotnie niższe niż w USA i na pewno sporo tańsze niż w dwóch pozostałych miastach Polski. Możliwości kliniki dopuszczają nawet 100 zabiegów miesięcznie. 

Szczegółowych informacji na temat kwalifikacji oraz zabiegu laserowej korekcji wzroku w Visum Clinic mogą Państwo uzyskać pod nr telefonu 884 880 550, a także na stoisku informacyjnym w Centrum Handlowym Auchan Krasne k. Rzeszowa.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy